• Adresa: Praha 4 Krč
  • Nad Obcí I 14/369
  • Otevírací doba:
  • PO - PÁ: 8:00 - 16:00

Reference

Doporučení od zákazníků:


S poskytováním služeb od společnosti Velfis s.r.o. jsme dlouhodobě spokojení. Opakovaně pro nás prováděli rizikové kácení stromů a následně výsadbu nových stromů. Firmu určitě doporučuji všem, kdo chtějí kvalitně provedenou práci a férové jednání. Soňa Jahodová, Místopředsedkyně, Bytové družstvo V Pláni 551
Soňa Jahodová (Miřetická 636/33, 24. 03. 20)


Služby pana Veleby jsem našla náhodně na internetu. Potřebovali jsme po rekonstrukci domu upravit a srovnat terén na zahradě a založit trávník. Byli jsme se službami p. Veleby velmi spokojeni, práce rychlá a kvalitní. Velmi doporučuji tuto firmu a i nadále budeme využívat jejich služby.
Ida Šmolíková (Praha, 19. 01. 20)


Kontaktujte nás

Jmenuji se Filip Veleba a jsem zakladatel firmy VELFIS s.r.o. . V oboru zahradnických služeb se pohybuji profesionálně od roku 2009. Předtím jsem pracoval jako prodejce v zahradnictví, jezdil sekat trávníky sousedům, zakládal zahrady přátelům apod. V roce 2017 jsem díky většímu počtu zakázek musel přejít z OSVČ na s.r.o. Kdyby vás zajímalo co to je za název ,,VELFIS",tak je to jednoduše VELebaFIlipSlužby . Za tu dlouhou dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností a získal si spoustu spokojených zákazníků. Moje motto je rychle,profesionálně a bez starostí a ke každé zahradě se snažím přistupovat ,,jako by byla moje" a proto s maximální pečlivostí s naším teamem děláme vše co máte na srdci.

V kontaktním formuláři můžete popsat Vaše požadavky.