• Adresa: Praha 4 Krč
  • Nad Obcí I 14/369
  • Otevírací doba:
  • PO - PÁ: 8:00 - 16:00

Realizace zahrad

Nabízíme

Zahrada na klíč

Budeme vycházet z Vašich představ a přání a doporučíme vhodné postupy, rostliny, stromy, okrasné dřeviny a dekorativní prvky pro Vaši zahradu.

1

Nejdříve připravíme podklady dle Vašich obecných požadavků.

2

V rámci společných konzultací probereme různé varianty a řešení pro realizaci Vaší zahrady. Při tom respektujeme cenovou hladinu, kterou nám stanovíte.

3

Během konzultací vám připravíme kreslený 2D návrh a společně s tím vypracujeme osazovací plán s cenovou nabídkou.Vaše návrhy na to, jak by měla zahrada vypadat, doplníme o odborné postupy a techniky, které vycházejí z nejmodernějších technologií ze světa návrhů a realizací zahrad.

4

Společně s Vámi ještě jednou projdeme celý návrh plánované zahrady a odsouhlasíme si ho.

5

Po odsouhlasení návrhu přistoupíme k samotné technické realizaci zahrady a zatravnění plochy.

Zahrada na klíč

Realizaci zahrady provádíme tzv. na klíč. Jde o to, aby Vás zatížilo jen minimum starostí, kompletní řešení je na nás a my Vám pak jen předáme hotové dílo, plně respektující daný návrh.

Budeme vycházet z Vašich představ a přání a doporučíme vhodné postupy, rostliny, stromy, okrasné dřeviny a dekorativní prvky pro Vaši zahradu.

Pro firmy, městské části a obvody, bytová družstva, školy, školky apod. realizujeme požadavky na úpravy nebo realizaci travnatých ploch na veřejných prostranstvích nebo na pozemcích okolo domů a firem.

 

Pokud se chcete podívat na naší práci nebo aktuální dění firmy, podívejte se na náš facebook.

 

Kontaktujte nás

Jmenuji se Filip Veleba a jsem zakladatel firmy VELFIS s.r.o. . V oboru zahradnických služeb se pohybuji profesionálně od roku 2009. Předtím jsem pracoval jako prodejce v zahradnictví, jezdil sekat trávníky sousedům, zakládal zahrady přátelům apod. V roce 2017 jsem díky většímu počtu zakázek musel přejít z OSVČ na s.r.o. Kdyby vás zajímalo co to je za název ,,VELFIS",tak je to jednoduše VELebaFIlipSlužby . Za tu dlouhou dobu jsem nasbíral spoustu zkušeností a získal si spoustu spokojených zákazníků. Moje motto je rychle,profesionálně a bez starostí a ke každé zahradě se snažím přistupovat ,,jako by byla moje" a proto s maximální pečlivostí s naším teamem děláme vše co máte na srdci.

V kontaktním formuláři můžete popsat Vaše požadavky.